Dla dzieci od 6 r.ż

W tym przedziale wiekowym proponujemy nauczanie oraz opanowanie wyjątkowych umiejętności gimnastycznych,tj.:

  • stanie na rękach
  • mostki w różnych formach
  • szpagaty
  • przerzuty bokiem (pot. gwiazdy)
  • widowiskowe elementy w parterze
  • piramidy dwu, trzy i wieloosobowe
  • przerzuty w przód i w tył (tzw. flik - flak)
  • rundaki
  • w przyszłości salta oraz wiele innych

Wszystko to jest połączone w przepięknych, grupowych choreografiach taneczno - gimnastycznych oraz dowolnych układach indywidualnych (grupa kadry) na pokazach dla publiczności.

Nauczanie odbywa się w grupach ok 15 osobowych na czterech poziomach zaawansowania:  grupa początkująca - pierwszy rok nauczania, grupa zaawansowana - drugi rok nauczania, grupa mistrzowska - trzeci rok nauczania oraz grupa kadry - bezterminowa.

Zapisy u trenerów na zajęciach.

Organizujemy również obozy rekreacyjne, zimowiska, półkolonie oraz treningi w wakacje na miejscu. Szczegóły w zakładce ? wyjazdy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

GRAFIK NA NOWY ROK SZKOLNY BĘDZIE SUKCESYWNIE WPISYWANY NA POCZĄTKU WRZEŚNIA PO POTWIERDZENIU TERMINÓW W PLACÓWKACH.

ZAPISÓW DOKONUJEMY NA PIERWSZYM TRENINGU !!!

WYPEŁNIONA DEKLARACJA UCZESTNICTWA (RODZICE OTRZYMUJĄ NA TRENINGU) ODDANA TRENEROWI JEST PODSTAWĄ DO WPISANIA DZIECKA NA LISTĘ UCZESTNIKÓW. ILOŚĆ MIEJSC W GRUPIE - 15. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. POZOSTALI ZOSTAJĄ WPISANI NA LISTĘ REZERWOWĄ

  • DK Młyniec ul. Pilotów 3

    Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w sali 7/4

    Trener prowadzący: Natalia Dzienniak i Gracjan Fularczyk

    gr. początkująca: 17:30-19:00

    gr. zaawansowana: 16:00-17:30

    gr. mistrzowska + kadry początkujące: 17:30-19:00

    gr. kadry kontynuujące: 19:00-20:30

    Na pierwszy trening zapraszamy dnia 9 września!       

    Sp 48 ul. Burzyńskiego - Zaspa

    Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki na sali 34

    Trener prowadzący: Magdalena Cejer

    gr. początkująca: 14:45 - 16:15

    gr. zaawansowana: 16:15 - 17:45

    gr. mistrzowska: 17:45-19:15

      Na pierwszy trening zapraszamy 17 września!                    

    SP 85 ul. Stolema  - Jasień

    Zajęcia odbywają się w środy i piątki.

    Trener prowadzący Ewa Brulińska

    gr. początkująca: 17:30 - 19:00 (środy -korytarz + sala korekcyjna na dole, piątki - sala korekcyjna na górze)

    gr. zaawansowana+mistrzowska: 19:00:20:30 (środy -sala korekcyjna na dole, piątki - sala korekcyjna na górze)

    Pierwszy trening odbędzie się dnia 18 września! 

    Podstawowa Szkoła Morska - CHEŁM

    Zajęcia odbywają się  we wtorki i czwartki na sali D

    Trener prowadzący: Danuta Bojarska i Gracjan Fularczyk

    gr. początkująca: 16:00-17:30

    gr. zaawansowana: 17:30 - 19:00

    gr. mistrzowska + kadry początkujące:18:30 - 20:00

    gr. kadry zaawansowane: 19:30-21:00

      Na pierwszy trening zapraszamy dnia 17 września 

    Sp 6 Jasień ul. Jabłoniowa - Lawendowe Wzgórze

    Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w sali B2.12
    Trener prowadzący: Kaja Bobrowska 
    gr. początkująca 15:30-17:00
    gr. zaawansowana 17:00-18:30
    Na pierwszy trening zapraszamy dnia 10.10.19r.

  • SP 9 ul. Kolberga

    Z przykrością informujemy, iż w bieżącym roku szkolnym zajęcia w Sp 9 w Sopocie nie będą się odbywać :(

    Wszystkich chętnych by kontynuować przygodę z gimnastyką zapraszamy do innych naszych placówek

  • Sp 47 ul. Nagietkowa - Dąbrowa

    Zajęcia odbywają się w środy i piątki w sali 16

    Trenerem prowadzącym jest Kaja Bobrowska (gr.P i gr.Z+M) oraz Kinga Piątek Pełka i Gracjan Fularczyk (gr. Kp i gr. K)

    gr. początkująca: 14:30-16:00

    gr. zaawansowana + mistrzowska: 16:00-17:30

    gr. Kadry początkująca: 17:30 - 19:00

    gr. Kadry: 19:00-20:30  

    Na pierwszy trening zapraszamy dnia 18 września!

    Sp 12 Witomino ul. Stawna

    Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki w sali 38.
     Trenerem prowadzącym jest Natalia Dzienniak.
     gr. początkująca: 15:40-17:10
     gr. zaawansowana+mistrzowska: 17:10-18:40
     gr. Kadry: 18:40-20:10
     Na pierwszy trening zapraszamy dnia 17.09 !!!
  • PUCK - Szkoła Podstawowa przy ul. Nowy Świat 12

    Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki na małej sali korekcyjnej

    Trenerem prowadzącym jest Justyna Kownatke

    gr. początkująca: 15:00-16:30

    gr. zaawansowana + mistrzowska: 16:30-18:00

    gr. kadry: 18:00-19:30

    Na pierwszy trening zapraszamy dnia 16 września!!!

  • Rumia ZSO ul. Stoczniowców

    Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy na sali tenisowej.

    Trenerem prowadzącym jest Magdalena Cejer

    gr. początkująca: 15:30 - 17:00

    gr. zaawansowana + mistrzowska: 17:00 - 18:30

    gr. kadry: 18:30 - 20:00

    Na pierwszy trening zapraszamy 16 września!!!