Dla dzieci od 6 r.ż

W tym przedziale wiekowym proponujemy nauczanie oraz opanowanie wyjątkowych umiejętności gimnastycznych,tj.:

  • stanie na rękach
  • mostki w różnych formach
  • szpagaty
  • przerzuty bokiem (pot. gwiazdy)
  • widowiskowe elementy w parterze
  • piramidy dwu, trzy i wieloosobowe
  • przerzuty w przód i w tył (tzw. flik - flak)
  • rundaki
  • w przyszłości salta oraz wiele innych

Wszystko to jest połączone w przepięknych, grupowych choreografiach taneczno - gimnastycznych oraz dowolnych układach indywidualnych (grupa kadry) na pokazach dla publiczności.

Nauczanie odbywa się w grupach ok 15 osobowych na czterech poziomach zaawansowania:  grupa początkująca - pierwszy rok nauczania, grupa zaawansowana - drugi rok nauczania, grupa mistrzowska - trzeci rok nauczania oraz grupa kadry - bezterminowa.

Zapisy u trenerów na zajęciach.

Organizujemy również obozy rekreacyjne, zimowiska, półkolonie oraz treningi w wakacje na miejscu. Szczegóły w zakładce ? wyjazdy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

GRAFIK NA NOWY ROK SZKOLNY BĘDZIE SUKCESYWNIE WPISYWANY NA POCZĄTKU WRZEŚNIA PO POTWIERDZENIU TERMINÓW W PLACÓWKACH.

ZAPISÓW DOKONUJEMY NA PIERWSZYM TRENINGU !!!

WYPEŁNIONA DEKLARACJA UCZESTNICTWA (RODZICE OTRZYMUJĄ NA TRENINGU) ODDANA TRENEROWI JEST PODSTAWĄ DO WPISANIA DZIECKA NA LISTĘ UCZESTNIKÓW. ILOŚĆ MIEJSC W GRUPIE - 15. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. POZOSTALI ZOSTAJĄ WPISANI NA LISTĘ REZERWOWĄ

  • DK Młyniec ul. Pilotów 3

    Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy

    Trener prowadzący: Natalia Dzienniak 

    gr. początkująca: 17:30-19:00 sala 7/4

    gr. zaawansowana: 16:00-17:30 sala 7

    gr. mistrzowska + kadry początkujące: 17:30-19:00 sala 7/4

    gr. kadry kontynuujące: 19:00-20:30 sala 7 

    Na pierwszy trening zapraszamy dnia 7 września!!!      

    Sp 48 ul. Burzyńskiego - Zaspa

    Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki na sali 34

    Trener prowadzący: Magdalena Cejer

    gr. początkująca: 15:00-16:30

    gr. zaawansowana: 16:30-18:00

    gr. mistrzowska: 18:00-19:30

      Na pierwszy trening zapraszamy dnia  8 września !!!                

    SP 85 ul. Stolema -Jasień

    Na chwilę obecną, ze względu na pandemię szkoła nie wynajmuje sal i zajęcia nie odbywają się. 

    Podstawowa Szkoła Morska - CHEŁM

    Trener prowadzący Ewa Brulińska i Danuta Bojarska.
     
    Pierwszy trening odbędzie się 14 września!
    Zajęcia odbywają się w poniedziałki (sala D) i środy (sala A) dla:
    gr. początk.- zaawansowana: 17:30 - 19:00
    gr. zaawans. - mistrzowska: 19:00-20:30
     
    Pierwszy trening grup kadrowych odbędzie się dnia 15 września!
    Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki sala D dla:
    wtorek - gr. kadry 1: 17:30-19:00
                   gr. kadry 2: 19:00-20:30
    czwartek - gr. kadry 1: 17:00-18:30
                      gr. kadry 2: 18:30-20:00

    Sp 6 Jasień ul. Jabłoniowa - Lawendowe Wzgórze

    Zajęcia w realizacji. 

  • Aktualnie na terenie Sopotu nasze zajęcia nie odbywają się. Zapraszamy do naszych innych lokalizacji.

  • Sp 47 ul. Nagietkowa - Dąbrowa

    Zajęcia odbywają się w środy i piątki w sali 16

    Trenerem prowadzącym jest Kaja Bobrowska (gr.mieszana) oraz Gracjan Fularczyk 

    gr. mieszana: 17:00-18:20 

    gr. Kadry 1: 18:20 - 19:40

    gr. Kadry 2 : 19:40-21:00  

    Na pierwszy trening zapraszamy dnia 16 września !!!

     Witomino - Klub osiedlowy - Bałtyk ul. Narcyzowa 1

    Trenerem  prowadzącym jest Natalia Dzienniak

    Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki dla:

    gr. początkująca + zaawansowana: 17:00-18:30

    gr. mistrzowska + kadry: 18:30 - 20:00

    Na pierwszy trening zapraszamy dnia 29 września!!!

  • PUCK - Żelistrzewo

    Zajęcia odbywają się w ZSP ul. Szkolna 1 w Żelistrzewie: 

    w poniedziałki i czwartki

    Szczegółowy grafik już za chwię :) 

  • Rumia -Dom Kultury Janowo ul. Pomorska 11

    Trenerem prowadzącym jest Gracjan Fularczyk/ Magdalena Cejer

    Zajęcia odbywają się w wtorki i czwartki w dużej sali dla:

    gr. początkująco - zaawansowanej: 16:00-17:30

    gr. mistrzowsko-kadrowej: 17:30-19:00

    Na pierwsze zajęcia zapraszamy dnia 22 września !!!