Nasza Kadra

mgr Danuta Bojarska

mgr Danuta Bojarska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, trener gimnastyki sportowej, instruktor fitness, była gimnastyczka - wielokrotna Mistrzyni Polski, uczestniczka Kadry Polski, założycielka Szkoły Gimnastyki Sportowej. Posiada kwalifikacje wychowawcy oraz kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży. Założycielka firmy Tiptop obozy kolonie i zimowiska. 


mgr Justyna Kownatke

mgr Justyna Kownatke

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego na Kierunku: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, trener gimnastyki sportowej, instruktor pływania. Posiada kwalifikacje wychowawcy oraz kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży.


mgr Kinga Piątek-Pełka

mgr Kinga Piątek-Pełka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, trener gimnastyki sportowej, trener windsurfingu. Czynnie pracuje w charakterze instruktora tańca. Posiada kwalifikacje wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży.


mgr Natalia Dzienniak

mgr Natalia Dzienniak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, instruktor lekkiej atletyki, instruktor fitness oraz animator czasu wolnego. Trener przygotowania motorycznego w klubie siatkarskim KaEmKa Starogard Gdański. Przez wiele lat trenowała lekką atletykę. Studentka studiów drugiego stopnia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Wychowania Fizycznego, specjalizacja - gimnastyka sportowa.


Oskar Bojarski

Oskar Bojarski

Student studiów I stopnia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu  w Gdańsku na kierunku sport ze specjalizacją  gimnastyka sportowa. W młodości trenował tenis ziemny, parkour, gimnastykę/akrobatykę. Posiada kwalifikacje wypoczynku dzieci i młodzieży.  Aktualny współkreator tematów kolonii Tiptop oraz animator czasu wolnego.


instruktor Kaja Bobrowska

instruktor Kaja Bobrowska

Studentka studiów pierwszego stopnia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalizacja - fitness. Instruktor gimnastyki sportowej. Była zawodniczka Energii Olimpii Osowy, drużyny, która sześciokrotnie zdobyła Mistrzostwo Polski w unihokeju kobiet. Trenuje akrobatykę i pole dance. Posiada kwalifikacje wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży i animatora czasu wolnego.


mgr Gracjan Fularczyk

mgr Gracjan Fularczyk

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne. Specjalizacja - trener personalny. Trener gimnastyki sportowej. Ratownik WOPR-ukończony kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz Sternika Motorowodnego. Miłośnik sportów siłowych (street lifting, kalistenika, kulturystyka) oraz  gimnastycznych. 


Basia Nieścior

Basia Nieścior

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku sport. Trenowała przez wiele lat balet, lekkoatletykę oraz gimnastykę sportową rekreacyjnie. Absolwentka Szkoły Gimnastyki Sportowej :) Posiada kwalifikacje wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Posiada REAL-LIFE-CERTIFICATE za ukończenie projektu społecznego Wita Zdrowie. Interesuje się sportem, dietetyką oraz wellness. Uwielbia pracę z dziećmi. 


Pola Zienkiewicz

Pola Zienkiewicz

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego I Sportu w Gdańsku na kierunku Turystyka i hotelarstwo. Cheerleaderka w zespole Cheerleaders Flex Sopot- oficjalnych tancerek reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn. Absolwentka Szkoły Gimnastyki Sportowej :) Posiada kwalifikacje wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży.


Julia Górka

Julia Górka

Studentka Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, na specjalizacji trenerskiej - gimnastyka sportowa. Od 12 roku życia czynna zawodniczka fitnessu sportowego oraz gimnastyki. Medale zdobyte na Mistrzostwach rangi krajowej jak i między narodowej.