O mnie

Danuta Bojarska

Witaj!

Nazywam się Danuta Bojarska i chciałam Ci o sobie powiedzieć kilka słów.....

Trenowałam gimnastykę sportową kobiet przez 10 lat swojego życia w wieku 7-17 lat uzyskując w tym czasie sporo znaczących tytułów: Mistrzyni oraz Vice-Mistrzyni Polski w kilku kategoriach, wielokrotnie stawałam na podium wygrywając wiele zawodów towarzyskich na poziomie krajowym oraz międzynarodowym.

Na bazie tego doświadczenia powstała Szkoła Gimnastyki Sportowej.

omnie1

Gimnastyka to moja pasja choć nie zawsze tak było…

Od najmłodszych lat uczęszczałam na salę gimnastyczną, która mieściła się na Starcie we Wrzeszczu (termin dla wtajemniczonych). Spędzałam tam wiele godzin każdego dnia, sześć razy w tygodniu oraz jedenaście i pół miesiąca w roku. Można powiedzieć, że sala gimnastyczna i rodzina to całe moje ówczesne życie…. Trwało to do momentu, kiedy nastąpiła zmiana edukacji na szkołę średnią. Wówczas pojawił się taki czas, że chciałam zapomnieć o gimnastyce, o trenowaniu i nawet o sukcesach… Chciałam aby nowo poznani ludzie nie patrzeli na mnie przez pryzmat gimnastyki, miałam dość…. choć często na „moją” salę gimnastyczną i tak wracałam już nie jako zawodniczka ale jako trenerka by pomóc młodszym koleżankom oraz  jako instruktorka fitness prowadząc zajęcia dla dojrzałych Pań. To był taki czas, że na zewnątrz chciałam spróbować czegoś innego ale w środku - serce było oddane jednej dziedzinie życia.

Omnie2

Czas ten nie trwał zbyt długo, ponieważ 4 lata później po wyborze studiów, powrót do gimnastyki był nieunikniony. Oczywiście na AWFie w Gdańsku te same osoby , trenerzy, zawodnicy no i oczywiście historia, która nie zapomina…. No i wtedy zrozumiałam, że się nie uwolnię od gimnastyki, że to moja droga na życie….  Już jako studentka zaczęłam otrzymywać od swoich wykladowców, pierwszych podopiecznych, których prowadziłam przez całe studia… a po ich zakończeniu w roku 2007 otworzyłam Szkołę Gimnastyki Sportowej. Szkołę, która w swoim założeniu miała być przystępna dla każdego dziecka by umożliwić trenowanie gimnastyki w formie rekreacji.

Program, na którym pracuje SGS został przeze mnie stworzony oraz sprawdzony na pierwszych moich, osobistych uczestniczkach. Program oczywiście w czasie swojego działania ewoluował wprost proporcjonalnie do rozrastania się szkoły oraz do oczekiwania uczestników. Wciąż wprowadzamy pewne innowacje, inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz udoskonalamy sam program nauczania, ale przede wszystkim szkolimy naszych trenerów zanim przystąpią do pracy w naszej Szkole SGS.

Omnie3

Po 16 latach bycia wierną rekreacyjnej formie trenowania nadszedł czas na realizację oczekiwań naszych uczestników, którzy marzyli o czymś więcej…. Zdecydowaliśmy o wystawieniu w zawodach Fitness Sportowym nasze zawodniczki, które 2023 r. po raz pierwszy spróbowały swoich sił uzyskując już pierwsze swoje sukcesy…

I w ten oto sposób otworzył się kolejny etap rozwoju naszej Szkoły Gimnastyki Sportowej… 

Z każdym rokiem przybywa uczestników oraz absolwentów naszej szkoły, którzy liczą się już w tysiącach. 

Wierzę, że 16 lat naszego istnienia nie wzięło się znikąd. 16 lat - to zasady, tradycja, historia i przede wszystkim zaufanie naszych klientów za co z tego miejsca ogromnie Państwu dziękuję.

Będzie mi niezmiernie miło jeśli i Ty przystąpisz do udziału w moim programie nauczania Szkoły Gimnastyki Sportowej.

Wywiad

 Zapraszam także do zapoznania się z wywiadem jaki przeprowadził ze mną serwis Sport Bazar :)

Czytaj